Jak nakupovat

Kde najdu prodejny nabízející produkty značky Alea?

Seznam prodejním míst ve kterých můžete zakoupit produkty ALEA WEAR naleznete ve složce Kontakt.

Koho mám kontaktovat v případě problémů s webovou stránkou?

Sdělte nám prosím, s jakými typy problému jste se setkali a napište nám prosím na studio@alea-sportswear.cz

Jak změním můj profil nebo osobní informace?

Ke změně vašich osobních údajů navštivte Můj účet, označte "Aktualizace Detailů" a zadejte vaše uživatelské jméno a heslo. Pokud ještě nejste zaregistrováni na stránkách ialea.eu, prosíme klikněte zde k založení vašeho účtu.

Můžu smazat můj účet poté, co jsem se již zaregistroval?

Ano, ale už nebudete mít žádný přístup k obsahu stran, které vyžadují uživatelské jméno a heslo. Pokud chcete i přesto zrušit váš účet, označte "Smazat účet" v nastavení Vašeho účtu. Prosíme o zadání vašeho uživatelského jména a hesla k ověření totožnosti.

Jak uplatním svou poukázku nebo slevu?

Pro uplatnění slevy musíte být zaregistrováni (pokud ještě nejste, můžete tak učinit zde).Při první registraci zadejte Váš unikátní kód do kolonky "Partner - kód" a hodnota poukázky nebo sleva se po úspěšném zaregistrování bude již automaticky odečítat z výsledné ceny. Pokud jste již zaregistrování, navštivte Váš účet a zadejte unikátní kód do kolonky "Partner - kód". Slevy se nevztahují na poštovné. Slevy ze slevových kupónů se nedají kombinovat s jinými slevami. Slevy se nevztahují na zboží označené Akce nebo Výprodej. Každý unikátní kód je časově omezený.

Pokud jste nenašli odpověď, kterou hledáte, kontaktujte nás na studio@alea-sportswear.cz.